На Львівщині навколішки провели в останню путь Героя Ігоря Дикого (ФОТО)
У воїна залишилися дружина, двоє дітей, батьки, два брати і велика родина
У Суходолах попрощалися з командиром відділення кулеметного взводу 1-го стрілецького батальйону, молодшим сержантом Ігорем Диким. Про це повідомляє Бродівська міська рада.
48-річний боєць 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила загинув на Донеччині, перебуваючи на бойовій позиції. У воїна залишилися дружина, двоє дітей, батьки, два брати і велика родина.
Проводжали Захисника з великою вдячністю, шаною та усіма військовими почестями. Для Суходолів це перший похорон сучасного Героя. Біль для усіх та відчуття подиху війни, яка прийшла в рідне село.
Фото: Бродівська міська рада
Що відомо про захисника:
Більше десяти років Ігор Романович Дикий проживав у Суходолах. Та родом Герой із Бродів. Навчався у школі №4. У 1994-1996 роках проходив строкову службу. Працював у лісгоспі та нафтопроводі «Дружба». З березня 2023 року - воїн, захисник, борець за правду та справедливість.
Щемливим було прощання з воїном на рідному подвір'ї. Усім селом проводжали Захисника до вічності. Усім селом на цвинтарі заспівали Гімн України, бо «Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці. Запануєм і ми браття у своїй сторонці».
Як повідомлялося, під час звільнення Роботиного загинув 25-річний офіцер ЗСУ з Львівщини Андрій Харків.
Вічна пам'ять і шана борцям за Україну
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Водій, який у Києві скоїв ДТП з чотирма загиблими, у момент аварії був таксистом з пасажиркою в авто
Коментарі