На Львівщині облили зеленкою священника УПЦ МП (ФОТО)

Не за релігію, а за рускій мір

У місті Стрий, Львівської області, священнику церкви УПЦМП перепало від небайдужих активістів. Про це повідомив Іван Петрущак релігійний оглядач на своїй сторінці у «Facebook».

«Почались випадки самосуду. На фото священник «УПЦ» МП із Стрия Володимир Мандзюк, якого обурені люди облили зеленкою. І це тільки початок. Йшов 2 місяць війни, а УПЦ «МП» досі не зробила ніяких реальних кроків на розрив із Московським патріархатом, бо її предстоятель — митрополит Онуфрій досі згадує московського патріарха Кіріла, як «велікого гаспадіна нашего». Їхній «гаспадін» неодноразово брехав із амвону про доблесні російські війська, благословляв їх і загалом всеціло підтримував режим Путіна і всі його імперські, кроваві амбіції.

Нажаль у РПЦвУ (УПЦ МП) будуть брехати, що цей нещасний зі стрия постраждав за Христа, або віру православну, але це як мінімум маніпуляція. Він постраждав за російську православну церкву і за те що досі належить до неї. Не знаю всіх деталей, але судячи по зеленці, то певно казав щось таке, що місцевим не дуже до вподоби», — йдеться у дописі.

Він додав, що Володимир Мандзюк постраждав за рускій мір.

«Не за Церкву, не за Христа, не через любов до України, а через любов до Московського патріархату», — повідомив він.

varta1.com.ua: Новини