На Львівщині організатори купань на Водохреще будуть відповідати за безпеку під час тривоги - ОВА
Дислокація підрозділів Центральної рятувально-водолазної служби
Львівська ОВА рекомендує утриматися від традиційних купань та пірнань в ополонку на Богоявлення. Ті, хто вирішить проводити такі події, мають розуміти, що вони несуть відповідальність за безпеку учасників – при поводженні на воді та в разі можливої повітряної тривоги, повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький.
Як інформує Департамент з питань цивільного захисту, якщо організатори вирішать проводити масові заходи, вони несуть відповідальність за безпеку учасників – як при купанні, так і в разі можливої повітряної тривоги.
19 січня в Україні відзначатимуть Хрещення Господнє – одне з найбільших християнських свят. У цей день дехто пірнає в ополонку, купається у водоймах.
Проте, зважаючи на воєнний стан та постійну небезпеку ракетних обстрілів, у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА застерігають цього року від традиційних купань.
«В умовах активних бойових дій з боку рф проти нашої країни, нанесення ракетно-бомбових ударів по мирних жителях, Львівська ОВА рекомендує утриматися від проведення масових заходів у цей день. Якщо ж організатори вирішать проводити такі події, наголошуємо, що вони несуть відповідальність за безпеку учасників: як при поведінці на воді, так і під час оголошення повітряної тривоги.
Надати фахову допомогу людям, які терплять лихо на воді, можуть лише спеціально навчені та підготовлені фахівці. При проведенні заходів на водних об’єктах доцільно обирати водойми, на яких розміщені рятувальні підрозділи Центральної рятувально-водолазної служби у Львівській області, або там, де безпекові заходи забезпечують відомчі рятувальні пости суб’єктів господарювання, які надають послуги з відпочинку на воді, або підрозділи ДСНС України у Львівській області», повідомили у департаменті.
Дислокація рятувальних підрозділів Центральної рятувально-водолазної служби у Львівській області:
м. Золочів – пляж на міському озері;
м. Перемишляни – пляж на міському озері;
м. Моршин – пляж на міському озері;
Стрийський район – водойма поблизу з/ст. «Задорожнє»;
м. Червоноград – р. Західний Буг (біля підвісного мосту);
с. Глинна-Наварія – озеро Наварія;
с. Цетуля Яворівського району – пляж на озері кар’єру ДГХП «Сірка».
Як повідомлялося, у МОЗ підготували п’ять правил безпечного купання на Водохреща.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі