На Львівщині п'яний водій скоїв ДТП (ФОТО)
25-річний водій
Вчора, 17 листопада, екіпаж патрульних отримав повідомлення про ДТП без потерпілих, яка трапилася на автодорозі Київ — Чоп. Про це повідомила Патрульна поліція Львівської області.
Водій, керуючи автомобілем Volkswagen Bora, не подав сигнал повороту, внаслідок чого здійснив зіткнення із автомобілем Peugeot Expert.
Під час спілкування із 25-річним винуватцем автопригоди, патрульні виявили у нього очевидні ознаки сп‘яніння. Чоловік зізнався, що вживав алкогольні напої, однак відмовився від проходження перевірки на місці ДТП чи у медзакладі.
На водія інспектори склали два протоколи: за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп‘яніння) та ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), а також винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі