На Львівщині пенсіонер облив бензином і підпалив свою хвору дружину, щоб не доглядати за нею
Від отриманих травм жінка померла
![](/uploads/media/99/9f/999f295b3ccfd480048241eb061ed74a_w960.jpg)
На Львівщині щоб позбутись своєї дружини, яка не могла рухатися, чоловік інсценував пожежу – облив жінку і кімнату, в якій стояло її ліжко, бензином та підпалив. Пожежу помітили сусіди, які намагалися врятувати потерпілу з полум’я, проте від отриманих опіків вона померла у реанімації.
Про це повідомили у Нацполіції Львівщини.
Як встановили співробітники слідчого управління та криміналісти поліції Львівщини спільно з оперативниками та слідчими Яворівського районного відділу поліції, 20 травня близько дев’ятої години ранку в одному з сіл району 62-річний місцевий мешканець, маючи намір заподіяти смерть своїй дружині, яка не могла самостійно ходити, облив бензином жінку та кімнату, в якій стояло її ліжко, та підпалив.
Приміщення зайнялось, проте вогонь помітили сусіди, які винесли потерпілу з палаючого будинку на вулицю та викликали рятувальників, які локалізували пожежу.
Жінку з важкими опіками госпіталізували, але, незважаючи на зусилля лікарів, від отриманих травм вона померла у реанімаційному відділенні.
Читайте також: львів'янин отримав довічне ув'язнення за жорстоке вбивство двох жінок.
Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п.4 ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю) ККУ. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.
Як повідомляли у ГУ ДСНС у Львівській області, 20 травня о 08:59 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в с. Липники на вул. Т.Шевченка, 55 Яворівського району в цегляному житловому будинку.
Як зʼясувалось на місці події сусіди побачили дим з вікна будинку, знаючи, що там можуть бути господарі, небайдужі зайшовши в середину винесли на свіже повітря жінку та допомогли вийти чоловіку.
Внаслідок пожежі 2 особи отрималиопіки, а саме: власниця, 1960 року народження, яку у важному стані госпіталізовано в реанімаційне відділення в Мостиської клінічної центральної районної лікарні та чоловік, 1957 року народження, якого в стані середньої важкості госпіталізовано у КНП «8-му міську клінічну лікарню м. Львова».
Як раніше повідомляв «Антикор», у селищі Липники на Львівщині чоловік убив свою дружину, яка вже п’ять років не ходить через хворобу ніг, і хотів убити себе.
"Резонансне вбивство сталося вчора, 20 травня, у приватному будинку. 65-річний чоловік Василь П. облив бензином кімнату, де перебувала його 62-річна дружина Тереза.
она останні п’ять років була лежачою через хворобу ніг. Будинок спалахнув, в результаті чого жінка отримала множинні опіки тіла, з якими була доставлена в реанімацію, де померла. Чоловік загиблої також знаходився в цій кімнаті і отримав опіки грудної клітки та верхніх кінцівок.
Точний мотив чоловіка поки що невідомий. Він у реанімації, і його не можуть допитати. Але поліцейські припускають, що він хотів убити і себе, і дружину через важкі життєві проблеми: за лежачою жінкою потрібен постійний догляд, а сам він безробітний і літній», зазначається у повідомленні.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/7y/z7/7yz7e726b707b2299d84ce7d3e7b9845_w320.jpg)
У Закарпатській області заборонили Московський патріархат
Рішення ухвалили депутати обласної ради 1 червня
![](/uploads/media/14/b1/14b13b601300b032989fcef1a7bb04ab_w640.jpg)
Голова Мінфіну пояснив чи повинні волонтери сплачувати податки в держбюджет
Марченко прокоментував спроби Податкової зібрати з волонтерів 19,5% зібраних на дрони коштів