На Львівщині водій «Chevrolet» збив велосипедиста (ФОТО)
Кермувальника двохколісного госпіталізували
Вчора, 16 травня, о 12.20 годині на Львівщині водій «Chevrolet Captiva» скоїв наїзд на велосипедиста. Останнього госпіталізували до медзакладу. Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Львівській області.
За даними поліції, дорожньо-транспортна пригода трапилася на автодорозі «Львів - Краковець» у межах міста Новояворівськ, Яворівського району.
Встановлено, що водій автомобіля «Chevrolet Captiva», 47-річний мешканець одного з селищ району, скоїв наїзд на велосипедиста – жителя Новояворівська віком 75 років. Внаслідок ДТП велосипедист отримав тілесні ушкодження та був доставлений до лікарні.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України.
Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Раніше повідомлялося: на трасі «Мукачево-Львів» у ДТП загинула 10-річна дитина
Поліцейські встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі