На Львівщині перекинулося авто з дітьми: одна дівчинка загинула (ФОТО)
Співчуття батькам
На Львівщині «Шкода» з’їхала в кювет і перекинулася, загинула 12-річна дівчинка, пасажирка авто. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 8 грудня, близько 9.00, на автодорозі Червоноград – Белз неподалік села Острів Червоноградського району.
Правоохоронці встановили, що водійка автомобіля «Skoda Rumster», 34-річна жителька одного з сіл району, не впоралася з керуванням, виїхала за межі проїжджої частини та з’їхала в кювет, в результаті чого автомобіль перекинувся.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 12-річна пасажирка автомобіля, місцева мешканка, від отриманих травм загинула на місці події.
Водійка та ще двоє неповнолітніх пасажирів віком 8 та 9 років, усі мешканці району, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.
За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Як повідомлялося раніше, у Львові в ДТП постраждав пішохід
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі