На Львівщині перекинувся вантажний автомобіль з людьми (ФОТО)
Загинула жінка
На Львівщині внаслідок ДТП загинула літня жінка.
Як повідомляє Нацполіція Львівщини, дорожньо-транспортна пригода сталася 2 січня, близько 15.20, у селі Ялинкувате Стрийського району.
Водій автомобіля «ГАЗ-66», 46-річний місцевий житель, рухаючись польовою дорогою зі спуском, не впорався з керуванням та з’їхав у кювет, де вантажівка перекинулася.
Від отриманих внаслідок ДТП травм пасажирка автомобіля, 73-річна місцева мешканка, померла на місці події. Водій транспортного засобу отримав тілесні ушкодження та був доставлений до лікарні.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Як повідомлялося, патрульні пострілами зупинили водійку, яка дрифтувала вулицями.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Сьогодні на Львівщині поховають десятьох земляків загиблих на війні
Коментарі