На Львівщині під час ДТП на автодорозі «Київ–Чоп» постраждав водій легкового автомобіля (ФОТО)
У Стрийському районі сталося зіткнення вантажівки з легковиком
7 серпня, близько 08.30, на автодорозі «Київ-Чоп» у селі Пісочна Стрийського району, відбулося зіткнення вантажівки «DAF», якою керував 35-річний житель Стрия, та автомобіля «Renault Megane» під керуванням 33-річного мешканця Миколаєва.
Як повідомили у ГУ Нацполіції Львівщини, внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.
Читайте також: у Львові вночі водій протаранив електроопору.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Зеленський називає вибори під час війни ризиком
- Путін не хоче завершувати війну, - Зеленський
- У Львові під час конфлікту в парку юнак отримав ножове поранення
- У Львові затримано коригувальника російських ударів
- Головний дипломат Ватикану провів сьогодні у Москві переговори з Лавровим про війну в Україні
Коментарі