На Львівщині під колесами потяга загинув чоловік (ФОТО)
залізниця є зоною підвищеної небезпеки
На Львівщині під колесами потяга загинув чоловік. Поліцейські розслідують обставини події. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
В неділю, 1 жовтня, близько 09.45, на регульованому залізно-дорожньому переїзді (пікет №7 – селище Щирець Львівського району) внаслідок наїзду потяга сполученням «Запоріжжя-Ужгород» був смертельно травмований 48-річний місцевий мешканець, який переходив колію на закритому переїзді.
«За фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років», - йдеться у повідомленні поліції.
Правоохоронці встановлюють всі обставини події.
Представники закону вкотре звертаються до громадян : «будьте максимально уважні та обережні, перебуваючи на залізничних коліях, переходьте їх тільки у встановлених місяцях, переконавшись у відсутності потяга. Пам’ятайте, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки».
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- У Львівській області знищено безпілотники
- Трамп вважає, що завершив ядерну війну між Україною і Росією
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який два роки вважався безвісти зниклим
Коментарі