На Львівщині під колесами потяга загинув чоловік
Вічна пам'ять!
Внаслідок наїзду електропотяга у Стрийському районі загинув чоловік. Зараз правоохоронці встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної події. Про це інформує прес-службі поліції Львівської області.
Інцидент трапився ввечері, 13 грудня, близько 17.45, на залізничному переїзді (пікет №8) у селі Любинці Стрийського району.
«Електропотяг сполученням «Львів-Ужгород» здійснив наїзд на 67-річного мешканця Стрия, який переходив через колію в невстановленому місці», - встановии попередньо правоохоронці.
Від отриманих травм літній чоловік загинув на місці події.
За фактом слідчі Стрийського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.
Правоохоронці встановлюють всі обставини події.
Читайте також: на Львівщині сталася смертельна ДТП
Правоохоронці вкотре звертаються до громадян, просять бути максимально уважними та обережними, перебуваючи на залізничних коліях, переходити їх тільки у встановлених місцях, переконавшись у відсутності потяга.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
Коментарі