В громаді ввели карантинні обмеження: на Львівщині підтвердили другий випадок сказу в домашніх котів

Кішка покусала двох людей та потім померла.

ФОТО: ілюстративне

На Львівщини підтвердили другий випадок сказу у домашніх котів. Встановлено, що у селі Попелі, що біля Борислава, кішка - метис віком 4 роки наніс покус господині та її сину, після чого 16 листопада тварина загинула. Про це повідомила Дрогобицька районна військова адміністрація.

 21 листопада з Львівської регіональної державної лабораторії надійшло повідомлення про те, що в представлених мазках-відбитків з головного мозгу кота при проведенні мікроскопічного дослідження було встановлено світіння зеленої люмініїсценції різкої форми та величини, характерне для вірусу сказу.

Так , у селі Попелі та 5-ти км зоні ввели карантинні обмеження через сказ. Карантинні обмеження діятимуть впродовж двох місяців – до 22 січня 2024 року включно за умови відсутності нових випадків захворювання.

Раніше схожий випадок трапився у Дрогобичі. Через виявлення сказу у населених пунктах запровадили карантин.

Читайте також: у Львові в місцевих пабліках часто публікуються відео про появу лисиць в самому місті — на зупинках транспорту, на вулицях, на дитячих майданчиках. Чиновниця львівської міської ради, заступниця директора департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Олександра Сладкова висловила думку стосовно диких тварин в місті і з чим це може бути пов’язано.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також