На Львівщині поліцейський з донькою виготовляють «глушники» для автоматів і передають їх ЗСУ

Скриншот відео НПУ

Поліцейський зі Львівщини виготовляє «глушники» для автоматів Калашникова.

Як повідомляє Нацполіція області, співробітник Самбірського районного відділу поліції, сержант поліції Віталій Панько, окрім служби, вирішив допомагати армії.

Пристрій глушить звук пострілу. Поліцейський відправляє їх на передову. У 2014 році знайомий попросив Віталія зробити пристрої безшумної стрільби для бійців АТО. Тоді Віталій нічого не знав про такі пристрої. Разом із токарем Михайлом спробували — і зробили. Навіть придумали своє креслення і розробили власний зразок. Наставник Михайло називає Віталія вправним учнем, а його роботу оцінює як справжнього майстра.

Наші захисники на передовій випробували перші пристрої — і схвалили. У 2022 році, з початком повномасштабної військової агресії, довелося знову взятися за справу — Віталій підправив креслення та вдосконалив пристрій.

Працює поліцейський у невеликому домашньому цеху, на старенькому токарному та свердлильному станках. Допомагає йому у цій справі і його донька Вікторія. На виготовлення одного глушника йде до 10 годин.

Ці пристрої допомагали захисникам донецького та луганського аеропортів, Авдіївки, Дебальцевого.

«Колеги повністю підтримують ініціативу поліцейського. Вони пишаються ним. Сам Віталій переконаний: навіть незначна допомога кожного є неабияким внеском у перемогу. Адже тільки разом — ми сила», — зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, у Львові чоловіки викликали поліцію на фейкову стрілянину з автомата Калашникова.

Читайте також