На Львівщині поліція знайшла водія, який збив насмерть пішохода і втік
27-річний дрогобичанин
Вчора, 12 січня близько 20.00 в одному з сіл Дрогобицького району сталася ДТП. Про це інформує Поліція Львівської області.
Водій, керуючи невстановленим автомобілем, скоїв наїзд на 55-річного мешканця сусіднього села, який йшов проїзною частиною дороги з велосипедом. Внаслідок наїзду чоловік отримав тілесні ушкодження, від яких, незважаючи на зусилля медиків, помер у лікарні. Водій з місця події втік.
Правоохоронці встановили, що наїзд був скоєний автомобілем «Пежо», яким керував житель Дрогобича віком 27 років - він перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Автомобіль поліцейські розшукали та вилучили на спецмайданчик, а водія затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Читайте також, нові подробиці масштабної ДТП біля села Чишки: учасників зіткнення рятував патрульний поза службою
Слідчі повідомили водію-втікачу про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. За скоєне йому загрожує покарання - позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі