На Львівщині попрощалися з Героєм В’ячеславом Котенком (ФОТО)
Вічна пам'ять!
![](/uploads/media/bf/5e/bf5e0a2a5ee3c3c4ea1700caf9ca6a84_w1920.jpg)
Сьогодні, 18 листопада, з Героєм В’ячеславом Котенком прощалися у Катедральному соборі Пресвятої Трійці у Дрогобичі. Про це повідомила Дрогобицька районна військова адміністрація.
Чин захоронення провели на Алеї Героїв.
Під час повномасштабного вторгнення В’ячеслав у липні 2022 року склав присягу та долучився до лав ЗСУ. Спершу в складі ВЧ А-7113, а згодом – в складі 1 штурмового відділення 2 штурмового взводу 3 штурмової роти ВЧ А-4640, де виконував обов’язки стрільця-гранатометника.
11 листопада 2023 року, під час виконання бойових завдань з захисту України, дрогобичанин загинув, потрапивши під мінометний обстріл в районі населеного пункту Степове Покровського району Донецької області.
Читайте також: після важкого поранення тиждень боровся за життя: зупинилося серце штурмовика бригади «Магури» Андрія Пилипіва.
З рідних у Героя залишились дружина, двоє синів та сестра.
![](/uploads/media/0d/a3/0da3413a97930a1d7c8e3fyzyz8c5156_w960.jpg)
У Львові відбудеться тиха хода зі свічками
Вічна пам'ять Героям!
![](/uploads/media/62/73/62739d6a9d5cf4580b2b3153107c3e2a_w960.jpg)
У неділю Львів попрощається з Героєм Ярославом Мурином
Вічн пам'ять!
![](/uploads/media/51/8d/518dc08de729a4ff98353c80600c292f_w1280.jpg)
На Київщині водій «Hummer» припаркувався у фасаді будинку
Він був п'яний