На Львівщині повістки вручають у громадських місцях

Офіційна інформація від Львівського ОТЦК та СП

В Україні можлива видача повісток у громадських місцях. Про це 032.ua повідомила начальниця прес-служби Львівського ОТЦК та СП капітан Марія Левко.

За її словами, видача повісток у громадських місцях є повністю законна. Чоловіки, віком від 18 до 60 років, можуть отримати повістку на блокпостах, у парках, кафе, ресторанах та інших громадських місцях. 

«Ми не порушуємо ніякого законодавства. Перед врученням повістки звіряються облікові дані та скеровується особа в РТЦК та СП за місцем реєстрації», — уточнила Марія Левко.

Опісля, людина повинна, впродовж вказаного терміну, прибути у РТЦК та СП по місцю своєї реєстрації. Там уточнюються його особисті дані, вивчається особова справа та особу направляють на військову-лікарську комісію — для подальшого визначення стану придатності особи до проходження служби.

Особа, яка не проходила службу — направляється до навчального центру, де має пройти підготовку за відповідною військово обліковою спеціальністю.

Коли вручають повістку, з собою можна мати паспорт, посвідчення водія, а також можна і використати застосунок “Дія”.

“Якщо документів у людини при собі немає, то встановлюється облікові дані і лиш тоді особі можуть вручити повістку. Усі ж інші додаткові дані уточнять тоді, коли людина прибуває у районний-територіальний центр комплектування та соціальної підтримки”, — сказала Марія Левко.

Читайте також