На Львівщині повністю обвалився міст, який п'ятнадцять років був не добудований

Люди обходять чималу ділянку дороги

ФОТО: "Суспільне"

Вночі на 14 липня, близько 23-й години, між селами Монастирець та Поляна, що у Комарнівській територіальній громаді, повністю обвалився дерев'яний міст. Ним мешканці продовжували переходити з одного села в інше, попри заборону. Тепер потрібно обходити близько 4 кілометрів, розповів директор місцевої початкової школи у Монастирці Любомир Байцар. Про це пише «Суспільне».

«Там один рибак сидів, то чув обвал. Той міст вже був обвалений давно, але люди ще зробили перехід по перекладинах і вони були не надійні. Новий міст будують, але там лише підготовчі роботи, укріплюють дамбу, ще балок не кинули», — каже Любомир Байцар.

У Монастирці є школа, пошта, бібліотека, дві церкви та медичний пункт. Проте тепер, щоб туди потрапити, потрібно обходити 4 кілометрів.

«Більшість людей — пенсіонери, їм той шлях нелегко долати. Голова звертався до перевізників, та вони не хочуть, бо кажуть, що не вигідно. Доярки з Монастирця, а ферма — на Поляні. Сторож в Монастирці, а ферма — на Поляні. Тепер мусять йти по колу, приблизно 6-7 кілометрів», — зазначив директор місцевої початкової школи у Монастирці.

Фото: «Суспільне»

ФОТО: "Суспільне"

Додамо, що міст через річку Дністер, що має сполучати села Поляна та Монастирець, розпочали будувати після повені у 2008 році.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк