На Львівщині повністю обвалився міст, який п'ятнадцять років був не добудований
Люди обходять чималу ділянку дороги
![](/uploads/media/9e/42/9e428e296f1b958fefd32abc411d4146_w960.jpg)
Вночі на 14 липня, близько 23-й години, між селами Монастирець та Поляна, що у Комарнівській територіальній громаді, повністю обвалився дерев'яний міст. Ним мешканці продовжували переходити з одного села в інше, попри заборону. Тепер потрібно обходити близько 4 кілометрів, розповів директор місцевої початкової школи у Монастирці Любомир Байцар. Про це пише «Суспільне».
«Там один рибак сидів, то чув обвал. Той міст вже був обвалений давно, але люди ще зробили перехід по перекладинах і вони були не надійні. Новий міст будують, але там лише підготовчі роботи, укріплюють дамбу, ще балок не кинули», — каже Любомир Байцар.
У Монастирці є школа, пошта, бібліотека, дві церкви та медичний пункт. Проте тепер, щоб туди потрапити, потрібно обходити 4 кілометрів.
«Більшість людей — пенсіонери, їм той шлях нелегко долати. Голова звертався до перевізників, та вони не хочуть, бо кажуть, що не вигідно. Доярки з Монастирця, а ферма — на Поляні. Сторож в Монастирці, а ферма — на Поляні. Тепер мусять йти по колу, приблизно 6-7 кілометрів», — зазначив директор місцевої початкової школи у Монастирці.
Фото: «Суспільне»
![](/uploads/media/9e/42/9e428e296f1b958fefd32abc411d4146_w960.jpg)
Додамо, що міст через річку Дністер, що має сполучати села Поляна та Монастирець, розпочали будувати після повені у 2008 році.
![](/uploads/media/be/52/be52d7a1fbd04e60fb367092e8d697f2_w640.jpg)
Яким буде день у Львівській області завтра, 15 липня
Прогноз погоди на суботу
![](/uploads/media/c2/2e/c22e115c870261184ab5b768f133b6c0_w1280.jpg)
Майже по всій Україні лунають сирени: оголошено масштабну тривогу
Не нехтуйте своєю безпекою
![](/uploads/media/aa/e6/aae6dcdc9efd72a0335f31bcba486656_w1280.jpg)
У суботу Львів проведе в останню путь Олександра Лізунова: що відомо про Героя
Син та донька залишилися без батька