На Львівщині правоохоронця затримали на хабарі (ФОТО)
Обіцяв «закрити очі» на порушення
На Львівщині викрито начальника одного із підрозділів поліції на хабарі у 1 300 доларів США за непритягнення до адміністративної відповідальності. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
«За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури начальнику сектору реагування патрульної поліції одного з відділень поліції ГУ Нацполіції у Львівській області повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди», - йдеться у повідомленні.
За даними слідства, правоохоронець вимагав та одержав від чоловіка 1 300 доларів США за непритягнення його до адміністративної відповідальності.
Житель одного із сіл Львівщини рішенням суду був позбавлений права керувати транспортними засобами.
За 300 доларів США щомісяця посадовець обіцяв «закрити очі» на те, що останній буде їздити за кермом в межах одного із районів Львівської області.
Читайте також: Львові затримали посадовця університету безпеки життєдіяльності, який використовував курсантів для одержання хабарів
Правоохоронці затримали підозрюваного у порядку ст. 208 КПК України.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі