На Львівщині ремонтують міст, який зруйнувала повінь у 2008 році (ФОТО)

За 15 мільйонів гривень

У с. Монастирець, що у Комарнівській територіальній громаді тривають ремонтні роботи мосту через Дністер, який зруйнувала повінь у 2008 році. Про це повідомив заступник Львівської ОВА Юрій Бучко. 

«Міст було зруйновано під час повені 23-27 липня 2008 року. В тому ж році розпочато ліквідацію наслідків стихійного лиха, проте через брак фінансування роботи призупинили. Мешканцям впродовж 15 років прилеглих сіл доводилося користуватися старим аварійним дерев’яним мостом, який не міг забезпечити безпеку та комфорт для жителів», – йдеться у повідомленні. 

Вартість проєкту складає 15 мільйонів гривень, які виділили з Державного дорожного фонду. Підрядна організація – приватне підприємство «Транс-сервіс». 

Фото: Юрій Бучко

В межах будівельних робіт передбачено:

  •  зварювання та монтаж металевих балок прогонової будови;
  •  влаштування монолітної залізобетонної плити;
  •  влаштування асфальтобетонного покриття, а також бар’єрного та перильного огородження.

Раніше повідомлялося: на Львівщині повністю обвалився міст, який п'ятнадцять років був не добудований.

На сьогодні (13 жовтня) виконано роботи із битонування конусів мосту, шпаклювання та фарбування опор, зварювання металевих балок та влаштовано 4 балки з 8.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  2. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  3. Папа Римський заявив, що план візиту до України готовий, але його складно реалізувати
  4. Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
  5. Святковий ажіотаж: У ДПСУ повідомили, де найменші черги на кордоні з Польщею

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
  2. На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
  3. У керівниці львівського аеропорту знайшли зв'язки з рф та суперечності у деклараціях
  4. На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
  5. Зупинилося серце воїна з Львівщини Миколи Безика, який захищав Україну з перших днів великої війни