На Львівщині розшукують чоловіка підозрюваного в злочині
Прохання допомогти розшукати
Поліцейські Львівщини розшукують рівнянина обвинуваченого в побитті співмешканки. Про це повідомили, 27 червня, у прес-службі поліції Львівської області.
Працівники Рівненського управління поліції встановлюють місцезнаходження обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого статтею 125 Кримінального кодексу України.
«Нагірняк Віктор Ярославович, 1962 р. н., уродженець колишнього Костопільського району. Зареєстрований у селі Рокосово, Хустського району, Закарпатської області, проживав у Рівному.
Відомо, що може перебувати на території Львівської або Закарпатської областей», — йдеться у повідомленні.
Так, 17 квітня 2020 року, до поліції із заявою про нанесення тілесних ушкоджень звернулася мешканка обласного центру. Жінка повідомила, що під час конфлікту її побив співмешканець. Втім, наразі, чоловік переховується від органів суду.
Поліцейські звертаються до громадян: якщо вам відома будь-яка інформація про можливе місце перебування розшукуваного, просимо повідомити до поліції за номером телефону 0680675568 або «102».
Також поліція розшукує зниклу мешканку Тернопільщини.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Увага! Поліція Львівщини розшукує обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення
Усіх, хто володіє інформацією, що допоможе встановити місце перебування розшукуваного, просять зголоситись на спецлінію 102.
Увага! Поліція Тернопільщини розшукує чоловіка, якого підозрюють у вчиненні тяжкого злочину (ВІДЕО)
Житель Бучацької громади переховується від правоохоронних органів
Увага! Поліція розшукує чоловіка за підозрою у вчиненні злочину
Підозрюється у вчиненні злочину сексуального характеру відносно дітей
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі