На Львівщині серед в’язнів колонії виявили агента спецслужб росії

Намагався виконати злочинні завдання

Ілюстрація: СБУ/ФБ

На Львівщині контррозвідка спецслужби викрила завербованого громадянина України, який планував провести розвідувально-підривну діяльність проти нашої держави, повідомляє СБУ.

Слідством встановлено, що чоловік був засуджений за низку злочинів та перебував у місцях позбавлення волі на окупованих територіях. Згодом, він отримав «пропозицію» від спецслужб ворога щодо співпраці, яка полягала в здобуванні розвідданих на території України. Для цього рецидивіст нібито сам попросив про перевід в українську колонію для відбування ще декількох місяців покарання.

Таким чином він «легально» опинився на території підконтрольній українській владі.

Оперативники задокументували, що зловмисник отримав вказівку на відпрацювання певних завдань спрямованих на шкоду Україні.

Контррозвідники Служби повідомили йому про підозру у вчиненні злочину за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Читайте також

У Німеччині українські біженці зможуть отримати збільшену соцдопомогу

Досі біженці з України отримували соціальну допомогу на підставі закону про шукачів притулку (Asylbewerbungsleistungsgesetz), яка становила, залежно від місця перебування, дещо більше 300 євро на місяць для дорослої людини і трохи менше для неповнолітніх дітей.