На Львівщині скажена собака покусала кількох людей

У селі Сторона накладено карантинні обмеження терміном на два місяці

 

У селі Сторона Східницької громади запроваджено карантин через сказ собаки, повідомили у Дрогобицькій РВА.

Як зазначається, державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Дрогобицькій РВА у селі Сторона Східницької громади та їх 5-ти кілометровій зоні (смт Підбуж) накладено карантинні обмеження  терміном на два місяці.

За інформацією Дрогобицького районного управління ГУ ДПСС у Львівській області, 9 лютого з Львівської регіональної державної лабораторії надійшло підтвердження про наявність вірусу сказу у собаки.

Встановлено, що напередодні собака віком вісімнадцяти років покусала людей і після цього загинула.

Читайте також: на Львівщині хворий на сказ собака покусав жінку.

"Профільні служби вживають передбачені заходи із запобігання поширювання захворюванню. На місці загибелі собаки, а також на подвірʼї проведено дезінфекцію. У зв’язку з цим у с. Сторона буде проводитися до вакцинація всіх собак та котів. Карантинні обмеження діятимуть до 9 квітня 2024 року включно за умови відсутності нових випадків захворювання", зазначається у повідомленні.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
  3. Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
  4. На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
  5. У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
  2. У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
  3. На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
  4. Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
  5. Європейська країна хоче скасувати захист для українських чоловіків віком від 23 до 60 років