На Львівщині сталася ДТП з багатьма травмованими, серед яких немовля та неповнолітній (ФОТО)
Також травми отримали і дорослі
На Львівщині в Радехові сталася дорожньо-транспортна пригода з багатьма травмованими. Внаслідок автозіткнення травми отримали четверо осіб, серед яких неповнолітній та немовля. Про це 8 травня повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
Автопригода сталася 7 травня, близько 16.30, на вулиці Мишуги у місті Радехів Червоноградського району.
«Відбулося зіткнення автомобілів «Audi Q5», яким керувала 43-річна жителька Волинської області, та «Skoda Fabia», під керуванням 30-річний мешканець Радехова. Внаслідок ДТП отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичних закладів водій «Skoda Fabia» та троє його пасажирів: 25-річна жінка, 17-річний юнак та двомісячний хлопчик, усі – мешканці Радехова», - повідомили у поліції.
Читайте також: на Закарпатті у смертельну ДТП потрапили поліцейський та депутат
За фактом ДТП правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху).
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Винуватцю ДТП передбачено покарання за цією статтею - обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі