На Львівщині сталася потрійна ДТП (ВІДЕО, ФОТО)
Є постраждалі
У Львівському районі внаслідок потрійної ДТП травмовано трьох людей. Про це 23 березня повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 22 березня, близько 08.40, на трасі «Львів-Шегині» у селі Зимна Вода Львівського району.
«Водій автомобіля «Hyundai Accent», 80-річний львів’янин, здійснив зіткнення з автомобілем «Ford Edge» під керуванням 46-річного мешканця Львова, внаслідок чого «Ford Edge» виїхав на зустрічну смугу, де здійснив зіткнення з мікроавтобусом «Opel Movano», яким керував 36-річний житель одного з сіл Львівського району», - йдеться у повідомленні.
Внаслідок автопригоди отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичного закладу: водій «Ford Edge», водій мікроавтобуса та його пасажир, 41-річний житель Львівського району.
За фактом ДТП слідчі відділу поліції №3 Львівського районного управління поліції №2 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Фото поліції Львівської області:
Правоохоронці встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі