На Львівщині староста села закликає звільнити вчителів, які відвідували храми МП (ФОТО)
Староста написала лист до очільника ОВА
Староста села Верхня Яблунька, Львівської області, Єва Семків відкрито закликає до дискримінації громадян України залежно від їх релігійних переконань.
Про це повідомляє львівська Єпархія УПЦ.
“Просимо відповідно до рішення загальних зборів посприяти у звільненні з роботи директора Верхньояблунського УОСВ І–ІІІ ступенів та вчителів, які постійно під час повномасштабної війни України з росією відвідували богослужіння у храмах Московського патріархату, показуючи тим самим негативний приклад учням”, — йдеться у повідомленні.
Натомість львівська Єпархія УПЦ зазначила, що таке звернення пані Семків є грубим порушенням Конституції України, а саме 35-ї статті.
Нагадаємо, священник УПЦ МП передавав росіянам дані про українських воїнів (ФОТО).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
Коментарі