На Львівщині суд відправив на 10 років за грати чоловіка, який п’ять років гвалтував малолітню дитину за якою доглядав
Сексуальне насильство над потерпілою почалося, коли їй було всього лише 7 років
На Львівщині до 10 років за ґратами засуджено 40-річного чоловіка за зґвалтування малолітньої.
Як повідомили у прокуратурі Львівської області, упродовж п’яти років мешканець одного із сіл Львівщини неодноразово ґвалтував малолітню дівчинку.
Чоловік проживав в одному будинку разом з рідним братом, його співмешканкою та її дітьми. Дітей часто залишали йому доглядати, а він, користуючись відсутністю дорослих, систематично ґвалтував одну з дівчаток.
Сексуальне насильство над потерпілою почалося, коли їй було всього лише 7 років. Після зґвалтувань чоловік застосовував психологічний тиск та погрози до малолітньої, щоби та мовчала і не розказувала нікому про вчинене.
У судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав, у вчиненому не розкаявся. Однак на підставі зібраних доказів прокурори довели її повністю.
За публічного обвинувачення прокурорів Золочівської окружної прокуратури 40-річного чоловіка визнано винним у зґвалтуванні малолітньої особи (ч. 4 ст. 152 КК України). Йому призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.
Під час судового розгляду діти для допиту не викликалися до суду, що дозволило уникнути їх повторної психологічної травматизації. Використано як докази показання неповнолітніх, отримані в «Зеленій кімнаті».
Читайте також: дідусь просив родича приглянути за 6-річним онуком, а той залишаючись наодинці гвалтував і знімав порно з дитиною.
До набрання вироком законної сили обвинувачений перебуватиме під вартою. Відомості про нього будуть внесені до Реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Зеленський заявив про 5 російських сценаріїв розширення війни через північ України
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- Військовий ЗСУ та експерт назвали ознаки підготовки до ймовірного наступу з Білорусі
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
Найчитаніше
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Загинув військовослужбовець з Львівщини Андрій Мельник
Коментарі