На Львівщині суд звільнив від покарання чоловіка, який випадково вбив свого племінника

Інцидент трапився під час полювання

ФОТО: ілюстративне

На Львівщині судили 63-річного чоловіка, який з необережності застрелив на полюванні свого племінника. Сколівський районний суд звільнив його від відбування основного покарання з випробувальним строком на 2 роки, пише LVIV.MEDIA.

Нещасний випадок стався 23 вересня 2023 року, близько 23:00. Іван Б. разом зі своїм 38-річним племінником, мешканцем Львова, вирушили на полювання в урочище “Карпина Яма” Бескидського лісництва на Стрийщині. Як розповів на суді обвинувачений, на полюванні вони з родичем розійшлися у різні боки. За деякий час чоловік помітив рух і вистрелив. Проте поцілив не у звіра, а у свого племінника, який був на відстані 70 метрів.

Куля від мисливського карабіна “Сайга” влучила 38-річному племіннику у шию. Він помер на місці. Роман Ш. на суді свою провину визнав повністю. Сказав, що вже відшкодував збитки родичам загиблого. Вони ж, своєю чергою, також просили у суді призначити обвинуваченому мінімальне покарання.

Читайте також: на Львівщині 45-річного чоловіка засуджено за напад та пограбування пенсіонерки

Суд вирішив за вбивство через необережність позбавити обвинуваченого волі на 3 роки. І одразу ж звільнив його від відбування основного покарання з випробувальним строком на 2 роки. Окрім того, суд стягнув з обвинуваченого на користь держави 24 тис. 378 грн за проведені експертизи.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також