На Львівщині суд звільнив від покарання чоловіка, який випадково вбив свого племінника
Інцидент трапився під час полювання
![](/uploads/media/e4/80/e480d2bb0c255fb6139288feed16ff11_w640.jpg)
На Львівщині судили 63-річного чоловіка, який з необережності застрелив на полюванні свого племінника. Сколівський районний суд звільнив його від відбування основного покарання з випробувальним строком на 2 роки, пише LVIV.MEDIA.
Нещасний випадок стався 23 вересня 2023 року, близько 23:00. Іван Б. разом зі своїм 38-річним племінником, мешканцем Львова, вирушили на полювання в урочище “Карпина Яма” Бескидського лісництва на Стрийщині. Як розповів на суді обвинувачений, на полюванні вони з родичем розійшлися у різні боки. За деякий час чоловік помітив рух і вистрелив. Проте поцілив не у звіра, а у свого племінника, який був на відстані 70 метрів.
Куля від мисливського карабіна “Сайга” влучила 38-річному племіннику у шию. Він помер на місці. Роман Ш. на суді свою провину визнав повністю. Сказав, що вже відшкодував збитки родичам загиблого. Вони ж, своєю чергою, також просили у суді призначити обвинуваченому мінімальне покарання.
Читайте також: на Львівщині 45-річного чоловіка засуджено за напад та пограбування пенсіонерки
Суд вирішив за вбивство через необережність позбавити обвинуваченого волі на 3 роки. І одразу ж звільнив його від відбування основного покарання з випробувальним строком на 2 роки. Окрім того, суд стягнув з обвинуваченого на користь держави 24 тис. 378 грн за проведені експертизи.
![](/uploads/media/cb/70/cb7091d1ef1f7baec41b2cb6f7bc9edd_w1280.jpg)
У ДПСУ прокоментували заяву Лукашенка про затримання українських диверсантів
Зі слів білоруського диктатора, за допомогою дронів, болотами, деякі з українських громадян переповзали на їхній кордон
![](/uploads/media/56/00/5600b0e9da843a171815e5d967a2cf2a_w960.jpg)
«Найбільша кількість авіабомб»: у Третій штурмовій розповіли, що відбувається в Авдіївці зараз
Запеклі бої
![](/uploads/media/99/58/995807a15308b4e9fd560d95639d6133_w960.jpg)
На цвинтарі в Дублянах влаштували стихійне сміттєзвалище (ФОТО)
Мешканців закликають надавати перевагу живим квітам або сухоцвітам.