На Львівщині судитимуть кількох «ухилянтів»

Чоловіки намагалися втекти від мобілізації за кордон

Фото поліція Львівської області

На Львівщині судитимуть ще кількох «ухилянтів», які намагалися втекти від мобілізації за кордон з підробленими документами. Їм «світить» до двох років за підробку документів. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.

Слідчі Яворівського районного відділу поліції встановили, що 25-річний житель Києва підробив документи щодо визнання його непридатним до військової служби. У подальшому він пред’явив їх у пункті пропуску «Краківець» з метою безперешкодного перетину кордону

Інший фігурант - 45-річний житель Полтавської області вніс недостовірні відомості до паспорта громадянина України для виїзду за кордон. В подальшому чоловік, перебуваючи у пункті пропуску «Мостиська», пред’явив підроблений документ з метою отримання права на виїзд за межі території України як особа, яка виїжджає до іншої держави на постійне місце проживання.

«Слідчі територіальних підрозділів поліції повідомили чоловікам про підозру у вчиненні кримінальних проступків, передбачених ч.1 та ч.4 ст.358 (Підроблення та використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – обмеження волі на строк до двох років», - повідомили в поліції.

Досудові розслідування у справі звершені, обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.

Нагадаємо, що Указом Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 у країні введено воєнний стан та розпочато мобілізацію до Збройних Сил України із встановленням обмежень щодо виїзду за межі України громадян чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

«Усього за період дії правового режиму воєнного стану дізнавачі поліції Львівщини відкрили 1405 кримінальних проваджень за фактами підробки та використання підроблених документів для перетину державного кордону України з метою ухилення від мобілізації та військової служби. Про підозру повідомлено 981 особі. У 534 кримінальних провадженнях досудові розслідування завершені, обвинувальні акти скеровано на розгляд суду», - додали в поліції.

Як повідомлялося раніше, на кордоні затримано ухилянта, який вдавав із себе жінку

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена