На Львівщині судитимуть трьох «ухилянтів», які намагалися втекти за кордон

Можуть опинитися на два роки за гратами

Фото: Поліція Львівської області

Мешканці різних регіонів України, чоловіки призовного віку, намагались виїхати у Республіку Польща, пред’явивши інспекторам прикордонної служби підроблені документи. Зараз вони постануть перед судом. Про це повідомили 12 травня, у пресслужбі поліції Львівської області.

«Як встановили правоохоронці, 23-річний мешканець Хмельницької області, 26-річний житель Тернополя та 47-річний мешканець Дніпра надали свої анкетні дані для виготовлення підроблених документів з метою отримання права на виїзд за межі України в період дії воєнного стану та звільнення від мобілізації на службу до ЗСУ», — повідомили у поліції

Підроблені документи у березні-травні чоловіки пред’являли інспекторам прикордонної служби на переходах «Смільниця» та «Краківець» під час спроб перетину державного кордону України з Республікою Польща. В усіх випадках прикордонники виявили, що документи мають ознаки підроблення та повідомили про це поліцейських.

Максимальне покарання, яке загрожує обвинуваченим — обмеження волі на термін до двох років.

Дізнавачі секторів дізнання відділення поліції № 1 Самбірського районного відділу поліції та Яворівського районного відділу поліції завершили досудові розслідування у трьох кримінальних провадженнях, відкритих за ч. 1 ст. 358 (підроблення документів) Кримінального кодексу України та за ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документу) Кримінального кодексу України і скерували обвинувальні акти на розгляд суду.

Додаємо також список категорій чоловіків, які мають право на виїзд за кордон.