На Львівщині судитимуть вісьмох «ухилянтів» від мобілізації
З підробленими довідками тікали за кордон
На Львівщині судитимуть ще вісьмох «ухилянтів» від мобілізації, які з підробленими документами тікали за кордон.
Як повідомляє Нацполіція Львівщини, обвинувачені, чоловіки призовного віку, намагались виїхати у Республіку Польща, пред’явивши інспекторам прикордонної служби підроблені документи.
Зокрема, 27-річний мешканець Чернігівської області та 39-річний мешканець Дніпропетровської області надали фіктивні посвідчення військовозобов’язаних та довідки військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби.
А 32-річний харків’янин підробив рішення одного з районних судів Харкова про те, що самостійно виховує малолітнього сина і має право на виїзд за межі країни в період дії воєнного стану та звільнення від мобілізації на службу до ЗСУ.
Підроблені документи у серпні чоловіки пред’являли інспекторам прикордонної служби на переходах «Мостиська» та «Шегині» під час спроб перетину державного кордону України з Республікою Польща. Прикордонники виявили, що документи мають ознаки підроблення та повідомили про це поліцейських.
Досудові розслідування у кримінальних провадженнях, відкритих за ч. 1 ст. 358 (підроблення документів) ККУ та за ч. 4 ст. 358 (використання завідомо підробленого документу) ККУ, завершені, обвинувальні акти скеровані на розгляд суду. Максимальне покарання, що загрожує зловмисникам — обмеження волі на строк до двох років.
Від початку серпня лише співробітники сектору дізнання відділення поліції № 1 Яворівського районного відділу поліції скерували до суду вже вісім таких обвинувальних актів.
Як повідомлялося, на Львівщині викрили схему «студентів-ухилянтів».
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі