На Львівщині та ще кількох областях у небі спостерігали незвичне явище (ФОТО)
Дивовижне світло у небі, яке нагадує Північне сяйво.
Ввечері у Львівській, Рівненській, Київській та Хмельницькій областях України люди спостерігали за дивним та нехарактерним небесним явищем, схожим на північне сяйво. Небо на кілька хвилин стало яскраво рожевого кольору. Про це пише «Варта 1»
Втім, у явищі, що розгорнулося над країною в ніч на понеділок, 24 квітня, немає нічого надприродного.
Науковці пояснюють, що Земля отримала солідний викид сонячної маси, через що в небі розігралося щось схоже на північне сяйво.
«Магія! Чарівництво», — коментують у соцмережах видовище очевидці барвистого природного явища.
Причому, що характерно, про незвичайне дійство на нічному небі повідомляють із різних регіонів країни.
Наприклад, першими його помітили під Києвом.
Потім до дружного хору захоплених глядачів небесної краси підключилися на Заході країни. На Львівщині повідомляють, що бачили у Городку, а дехто навіть у Брюховичах.
Також північне сяйво бачили в Івано-Франковому, на Львівщині о 22:04. Тривало 4 хвилини лише.
У різних областях люди хто встиг, зафіксували явище.
Так, український освітній проект про космос Alpha Centauri так пояснює таке рідкісне явище для нашої країни:
«Прямо зараз над Землею діє жорстка геомагнітна буря G4 (Kp=8), пов‘язана з прибуттям викиду корональної маси, що стався на Сонці 21 квітня. Полярне сяйво можна спробувати побачити або сфотографувати на більшій території нашої країни», - йдеться в повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
Коментарі