На Львівщині трагічно загинула дитина
Співчуття батькам
У селі Глібовичі Львівського району внаслідок обриву електричного дроту струмом вбило 9-річну дитину. Про це у ранковому зверненні повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький у Telegram.
За словами очільника ОВА, в селі Глібовичі Львівського району внаслідок обриву електричного дроту струм смертельно вразив дитину 2013 року народження.
«За попередньою інформацією, дівчинка доторкнулася до дроту, який обірвало через негоду. За цим фактом правоохоронці відкрили провадження. Співчуття рідним.», - йдеться у повідомленні
Читайте також: у Дніпрі померла 16-річна дівчина після того, як переїла свіжих ягід
В адміністрації додали поради як діяти в разі обриву ліній електропередач:
якщо ви побачили обірваний провід лінії електропередачі, не наближайтесь до нього ближче ніж на 8 метрів.
Відходьте від обірваного проводу «гусячим кроком»: зведіть ступні разом, не відривайте їх одна від одної і від землі, та пересувайтеся дрібними ковзкими кроками.
Про пошкоджені електромережі у Львівській області слід повідомляти за номером 0-800-30-15-68 (цілодобово, безкоштовно) або на інші номери колцентру Львівобленерго: 067-333-15-68, 050-460-15-68, 093-170-15-68, (032) 290-75-68.
Якщо через негоду впали дерева або гілки, травмувались люди, повідомте екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі