На Львівщині у ДТП постраждала пасажирка легкового автомобіля (ФОТО)

Рятувальники вивільнили пасажирку з понівеченого автомобіля

Сьогодні, 30 липня, до рятувальників надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Новий Яричів Львівського району сталося зіткнення двох легкових автомобілів: «ВАЗ 2105» та «Skoda Octavia».

Як повідомили у ГУ ДСНС у Львівській області, рятувальники вільнили потерпілу пасажирку з автомобіля «ВАЗ 2105» та відключили акумуляторні батареї в автівках.

Внаслідок ДТП травмовану пасажирку з травмами середнього ступеня важкості госпіталізовано в лікарню Святого Пантелеймона Першого територіального медоб’єднання  Львова.

Читайте також: у Львові поблизу залізничного вокзалу під колеса автомобіля потрапила жителька Дніпропетровщини.

Причини та обставини події встановлюють правоохоронці.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
  2. Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
  3. У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
  4. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  5. У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира

Найчитаніше

  1. Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
  2. На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
  3. У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
  5. Львівщина попрощається зі загиблим Героєм Володимиром Лотоцьким