На Львівщині у ДТП постраждав неповнолітній (ФОТО)
Внаслідок зіткнення з автомобілем травмовані водій та неповнолітній пасажир скутера
24 червня, близько 01.20, на автодорозі «Смільниця-Хирів-Старий Самбір» у селі Буньковичі Самбірського району, відбулося зіткнення автомобіля «Opel Astra», яким керував 20-річний житель Хирова, та скутера «Honda» під керуванням 35-річного мешканця Хирова.
Як повідомили у Нацполіції Львівщини, внаслідок ДТП водій скутера та його пасажир, 16-річний житель Хирова, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.
Читайте також: у Львові нетверезий водій спричинив ДТП.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
- З вівторка на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключень світла
- Україна почала перетворювати Крим на тягар для Путіна, – Bloomberg
- Зеленський вніс до Ради законопроєкт про Український національний пантеон
- У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
Коментарі