На Львівщині у ДТП потрапив велосипедист (ФОТО)
Чоловіка госпіталізували
Внаслідок зіткнення з мікроавтобусом травмований велосипедист. Про автопригоду у Львівському районі повідомили у прес-службі поліції львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 28 червня, близько 16.20, на автодорозі «Рава-Руська-Великі Мости» у селі Синьковичі Львівського району.
За попередніми даними відбулося зіткнення автомобіля «Renault Master», яким керував 66-річний житель Херсонської області, та велосипедиста, 56-річного мешканця одного з сіл Львівського району.
«Внаслідок ДТП водій двоколісного отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований. За фактом слідчі відділу поліції №2 Львівського районного управління поліції №1 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України», - повідомили у поліції.
Читайте також: у ДТП на Львівщині постраждали двоє людей (ФОТО)
Правоохоронці встановлюють обставини події.
Додамо, що максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Єрмак радився з астрологинею, як відмовити президента від ідеї зробити Федорова головою ОП
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
Коментарі