На Львівщині у двох громадах виявлено уламки крилатих ракет

Якщо ви виявили уламки ракет - телефонутйе 101 та 102!

У результаті нічної атаки безпілотниками у Львівській територіальній громаді знищена одна будівля, ще п’ять пошкоджені. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

У Дублянах, окрім пошкоджень будівлі  факультету землевпорядкування і туризму Львівського національного університету Природокористування, у сусідній будівлі знищені засклення 19 вікон.

У Львові на вулиці Білогорща знищена будівля музею генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. Також вибуховою хвилею пошкодило три будинки, зокрема перекриття будинку 1920 року забудови, вікна. Комісії оглядають дахи та горища. Підраховують збитки.

Також, 31 грудня:

На території Камʼянка-Бузької громади у 300 метрах від житлового сектору виявили уламки крилатої ракети. Їх уже обстежили фахівці. За їхнім висновком, ці уламки не становлять небезпеки.

На території Бібрської громади, за 600 метрів до найближчих жител, також виявили уламок крилатої ракети. Можливо вціліла бойова частина. Спеціалісти ДСНС проводять підготовчі роботи, щоб безпечно знищити її.

Читайте також: рятувальники показали наслідки удару БПЛА по Львову і передмісті

Голова ЛОВА закликає, якщо ви виявили підозрілі обʼєкти чи уламки ворожих повітряних цілей, у жодному разі не наближайтеся до них, а тим паче – не торкайтеся. Вони можуть нести загрозу вашому життю. Негайно телефонуйте за номерами 101 або 102 та повідомте про знахідку.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт