На Львівщині у двох населених пунктах запровадили тривалий карантин через сказ

Домашніх тварин закликають вакцинувати

Фото ілюстративне

У селах Лішня і Ступниця Дрогобицької громади на Львівщині та їх 5-ти кілометровій зоні накладено карантинні обмеження терміном на два місяці. Таке рішення прийнято Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Дрогобицькій РВА. Про це інформує Дрогобицька районна військова адміністрація.

Карантинні обмеження у селах Лішня і Ступниця Дрогобицької громади та їх 5-ти кілометровій зоні діятимуть до 28 січня 2024 року включно за умови відсутності нових випадків захворювання.

«За інформацією Дрогобицького районного управління ГУ ДПСС у Львівській області, 28 листопада з Львівської регіональної державної лабораторії надійшло підтвердження про наявність вірусу сказу у двох лисиць, які напередодні проникли на подвір’я місцевих господарів. У обох випадках свійські собаки, які перебували біля будинку, загризли скажену дику тварину на смерть. Собаки попередньо були вакцинованими, відтак не постраждали ураженням сказу, однак перебувають на вимушеній вакцинації», - йдеться у повідомленні

Профільні служби вживають передбачені заходи із запобігання поширювання захворюванню. Зараз у населених пунктах проводитимуть відлов безпритульних тварин та їх довакцинацію.

Читайте також: ЛКП «Лев» запрошує провакцинувати своїх котів та собак від сказу

Власників котів і собак закликають зголошуватись до Дрогобицької районної державної лікарні ветеринарної медицини щодо безкоштовної вакцинації тварин за адресою: м. Дрогобич, вул. П.Орлика, 15.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена