На Львівщині у кількох районах упіймали браконьєрів
Зафіксовано порушення правил рибальства та полювання
![](/uploads/media/6b/58/6b58d15b0a427b008dde0657b807c019_w960.jpg)
На Львівщині, ід час проведення заходів із запобігання та виявлення адміністративних правопорушень у сфері охорони навколишнього природного середовища, виявлено порушення правил рибальства та полювання.
Як повідомили у Держекоінспекції, працівники Інспекції та громадські інспектори з охорони довкілля зафіксували випадки порушень під час проведення рейдів на території Добротвірської, Кам’янка-Бузької, Сокальської та Стрийської територіальних громад.
На фізичних осіб складено 8 протоколів за порушення правил рибальства, відповідальність за які передбачена частиною 3 статті 85 Кодексу України про адмінправопорушення, та 1 протокол за порушення правил полювання (ст. 85 ч. 1 КУпАП).
Читайте також: браконьєр застрелив звіра, занесеного до Червоної книги.
«Триває період нересту на водоймах Львівщини та сезон тиші в лісах, тому слід дотримуватися встановлених заборон!», наголошується у повідомленні.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!