На Львівщині у страшній ДТП постраждало троє людей (ФОТО)
У Дрогобицькому районі
![](/uploads/media/f0/67/f067de33ee5c482d1aaa8d82edbecf3d_w640.jpg)
Вчора, 10 квітня о 20.40 на автодорозі «Нижанковичі-Стрий» у селі Нове Село Дрогобицького району сталася ДТП. Про це повідомляє Поліція Львівської області.
Відбулося зіткнення між автомобілями «Volkswagen Jetta», яким керувала 27-річна жителька Стрия, та «Daimler Benz» під керуванням 18-річного мешканця Дрогобича.
У ДТП отримали тілесні ушкодження та були доставлені до медичних закладів водій і два пасажири «Daimler Benz»: 25-річна жінка та 18-річний юнак, обоє – мешканці Дрогобича.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!