На Львівщині у виправній колонії викрили «бізнесменів», які заробляли до ста тисяч гривень в місяць

Серед підозрюваних і так званий «смотрящий»

Фото: НПУ

На Львівщині викрили злочинну організацію, учасники якої налагодили  наркотрафік до виправної установи.

Як повідомляє Департамент стратегічних розслідувань НПУ, організував наркотрафік до виправної установи 34-річний «смотрящий за сектором» та залучив у спільники як засуджених, так і осіб «із волі». Ті, хто перебував на свободі, купували та у подальшому шляхом перекидання через огорожу доставляли наркотики до державної установи. Засуджені підбирали згортки та продавали заборонені речовини утриманцям. «Бізнесмени» вели чітку звітність, а кошти отримували на банківську картку. Місячний дохід, який міг сягати 100 тисяч гривень, розподілявся між усіма учасниками.

У минулому році затримали двох фігурантів, одного з них під огорожею виправної колонії зі згортками наркотиків. Суд відправив їх під варту. Тоді дії організатора та його спільників кваліфікували за ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) ККУ.

В ході подальшого слідства поліцейські зібрали докази причетності фігурантів до ще одного правопорушення. На підставі цих доказів 4 січня п’ятьом особам залежно від ролі та участі повідомили підозру за ч. 2, 5, ст. 255 (творення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній) та змінили кваліфікацію раніше оголошеної підозри на ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинене у складі злочинної організації) ККУ.

За скоєне підозрюваним може загрожувати від 5-ти до 15-ти років ув’язнення.

Фото: НПУ

Як повідомлялося, на Закарпатті викрили потужне угруповання, яке постачало наркотики у 10 областей України.

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко

Читайте також