На Львівщині у зіткненні з мікроавтобусом постраждав велосипедист (ФОТО)

Кермувальник двоколісного госпіталізований у реанімацію

На Львівщині внаслідок зіткнення з мікроавтобусом травмований літній велосипедист.

Як повідомили у Нацполіції Львівщини, дорожньо-транспортна пригода сталася 12 вересня, близько 20.00, у селищі Жвирка Червоноградського району.

Як попередньо встановили правоохоронці, відбулося зіткнення між велосипедистом, 76-річним львів’янином, та автомобілем «Mercedes Sprinter», яким керував 37-річний житель Сокаля.

Внаслідок ДТП кермувальник двоколісного отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований у реанімацію.

Читайте також: на Львівщині 19-річний водій скоїв смертельну ДТП.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) ККУ. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю