На Львівщині відкрили новий центр допомоги постраждалим від домашнього насильства
Центр відкрили у Новояворівській громаді
У безпеці та комфортних умовах жінки, які постраждали від насильства, можуть отримати комплексну допомогу та підтримку. Про це повідомила Львівська ОВА.
«Цей простір – місце, де жінки, що зазнали насильства, не тільки почуватимуться в безпеці, а й отримають різнопланові послуги – консультації психолога, соціального працівника, юриста. Тут вони можуть отримати інформацію про послуги інших організацій чи установ, які теж працюють у сфері запобігання та протидії насильству.
Також у центрі можна скористатись послугою соціального супроводу, яка сприятиме подоланню або мінімізації наслідків насильства. Звісно, усі послуги є абсолютно безоплатними», – йдеться у повідомленні.
У центрі можна отримати прихисток до 10 днів, у кризовій ситуації – до 20 днів. Приміщення облаштоване для чотирьох осіб, додатково є ліжечко для малюка.
Читайте також: У Львові надрукували та озвучили 500 книг для незрячих дітей
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
Коментарі