На Львівщині відкрили пам’ятну дошку Герою України Тарасу Бобаничу (ФОТО)
Вічна шана Герою!
У Стрию відкрили пам’ятну дошку Герою України Тарасу Бобаничу. Про це повідомили у прес-службі Львівської військової (обласної) адміністрації.
Її буде встановлено на рідній школі Тараса — СЗОШ № 9.
Віддати шану захиснику прийшли батьки, дружина, військові побратими, представники влади, друзі, школярі та громада.
Додамо, що Тарас Бобанич (Хаммер) (15.03.1989–8.04.2022) — український військовослужбовець, молодший лейтенант, командир 2-го окремого батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор», учасник російсько-української війни.
Герой загинув в бою проти російських військ під час виконання бойового завдання на Ізюмському напрямку. Прикрив собою побратимів. Йому було 33 роки.
У Львові одна з вулиць носить ім’я легендарного Тараса Бобанича «Хаммера».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- В одній із військових частин виявили 2000 непридатних до служби
- У Львівській області горів житловий будинок
Коментарі