На Львівщині відкрито меморіальну дошку Герою з «Азову»
Вічна пам'ять!
Вчора, 23 грудня відбулося урочисте відкриття Меморіальної дошки Юрій Лучечку на фасаді Великолюбінської школи, в якій навчався полеглий Герой. Про це пише Народна думка.
Юрій Васильович Лучечко – солдат ОЗСП «Азов» Національної гвардії України, учасник новітньої російсько-української війни, який загинув за Україну. Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (2022, посмертно) – «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі».
Народився в 1999 році в смт Великий Любінь, займався паверліфтингом та був призером численних змагань.
Від початку російського вторгнення в Україну змінив штангу на автомат та боронив Україну від російських окупантів. Військову службу проходив на посаді снайпера-розвідника підрозділу у складі окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов».
Разом з побратимами захищав Маріуполь на Донеччині.
Загинув у квітні 2022 р.
Раніше повідомлялося, на війні з ворогом загинув Герой зі Львівщини.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Коментарі