На Львівщині відновлять столітній будинок, де у 1943 році відбулась конференція ОУН
Ініціаторами збереження та відновлення будинку стала спілка учасників війни «Форпост».

У лісі біля села Теребежі Буської громади на Львівщині зберігся столітній будинок, де в 1943 році відбулася конференція ОУН. Про це повідомляє Суспільне.
Конференція ОУН відбулася у цьому будинку у лютому 1943 року, після поразки німецьких військ у битві під Сталінградом. На ній також був присутній Роман Шухевич.

Поблизу будинку волонтери вже встановили пам’ятний знак з іменами учасників конференції ОУН 1943 року. У майбутньому з будинку посеред лісу планують зробити туристичну локацію. Наразі спілка й волонтери облаштували підвісний міст над яром, по якому можна пройти до будинку.
Читайте також: Випрошує смаколики та має своє місце для відпочинку: олень майже щодня розгулює селом на Рівненщині
varta1.com.ua: Новини

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
- На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
- На Львівщині «свідок Єгови» сяде за грати через відмову від отримання бойової повістки
- Міністр пояснив, чому поліцейських не мобілізують на фронт
- На Львівщині дівчата знущалися над хлопцем з інвалідністю: поліція відкрила кримінальне провадження (ВІДЕО)
Найчитаніше
- На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
- У Дубаї у важкому стані знайшли 20-річну модель зі Львова, яка зникла понад тиждень тому
- Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
- На Курщині загинув Герой зі Львівщини, який став на захист України у січні 2025 року
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2024 року
Коментарі