На Львівщині викрили масштабне підпільне виробництво сигарет (ФОТО/ВІДЕО)
Загальна вартість вилученого становить майже 7 млн грн
На Львівщині детективи БЕБ викрили групу осіб, які незаконно виготовляли та продавали сигарети на території Вінницької та Львівської областей. Про це повідомила прессбужба БЕБ.
Встановлено, що мешканці Вінниччини організували масштабне підпільне виробництво цигарок із підробленими марками акцизного податку. Для цього вони орендували промислові приміщення, які облаштували необхідним промисловим обладнанням. Надалі готову продукцію збували оптовими партіями на території Львівської області.
Фото: БЕБ
«Під час проведення обшуків детективи вилучили промислову лінію для виробництва сигарет, пакувальну машину, тютюнові суміші, незаконно виготовлені сигарети та інші речові докази, що підтверджують факти незаконного виробництва сигарет. Загальна вартість вилученого становить майже 7 млн грн», - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомляли: детективи БЕБ на Львівщині вилучили підроблених 54 тисяч доларів (ФОТО)
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту тютюнових виробів за ч. 2 ст. 204, ч. 1 ст. 199 Кримінального кодексу України триває. Встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Водій, який у Києві скоїв ДТП з чотирма загиблими, у момент аварії був таксистом з пасажиркою в авто
Коментарі