На Львівщині внаслідок ДТП постраждало п’ятеро людей (ФОТО)
Правоохоронці встановлюють обставини автопригоди
Ввечері в суботу, 12 серпня о 18.50 на автодорозі сполученням «Золочів-Красне», неподалік села Петричі сталася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.
Внаслідок автопригоди 5-ро людей отримали травми.
«Водій автомобіля «Volkswagen Golf», 44-річний житель Буська, не впорався з керуванням – транспортний засіб виїхав на узбіччя та перекинувся. Внаслідок ДТП водій «Гольфа» та четверо його пасажирів – двоє чоловіків віком 34 та 50 років та двоє жінок віком 39 та 41 рік, отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні. Усі травмовані – мешканці Львівщини», - прокоментували ДТП в поліції.
Читайте також: у Львівській області водій протаранив електроопору
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.
Проводиться розслідування, діагнози потерпілих уточнюють медики, правоохоронці встановлюють обставини події.
Для довідки, максимальне покарання, передбачене санкцією статті - обмеження волі на строк до 3-ох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3-ох років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі