На Львівщині врятували собаку, який потрапив у халепу (ФОТО)
Небайдужий чоловік викликав ДСНС, щоб допомогти тваринці
У Золочівському районі завдяки небайдужості місцевого жителя вдалось врятувати життя собаці. Про це 15 січня повідомили у прес-службі ДСНС у Львівській області
У суботу, 14 січня о 21:33 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в Буську на вулиці Львівська, впав в ємність з водою собака та не може самостійно вибратись.
«Інформація про подію надійшла від небайдужого чоловіка, який під час прогулянки із власною собакою почув жалісливе скавуління собаки що впала в ємність з водою на території колишнього закинутого підприємства та зателефонував до рятувальників», - йдеться у повідомленні
Рятувальники за допомогою драбини-палки спустились до собаки та мотузкою витягнули тварину на поверхню, де передали заявнику.
На щастя завдяки небайдужості чоловіка, який зателефонував до рятувальників, собаку вдалось вчасно помітити та врятувати ще одне життя, адже для рятувальників важливе кожне життя.
Раніше на Львівщині чоловік потрапив у халепу
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі