На Львівщині за добу медики зафіксували рекордне число випадків інсульту

У порівнянні з попередніми місяцями, кількість інсультів зростає…

За добу, 14 листопада, у Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф мали рекордне число випадків інсульту – 49!

Про це повідомляється на сторінці медичного закладу у ФБ.

«Якщо подивитися на статистику, то у порівнянні з попередніми місяцями, кількість інсультів зростає. Для прикладу: у липні зафіксовано 682 виїзди на інсульт, в серпні – 748, у вересні 751, в жовтні – 804 випадки», - наголошується у повідомленні. ЛОЦЕМД.

«Практично кожну зміну ми виїжджаємо до пацієнтів, в яких за симптомами є ознаки мозкового інсульту, – розповіла лікарка з медицини невідкладних станів підстанції №3 м. Львова Зоряна Опалинська.

Якщо колись вважалося, що це виключно старші люди і пацієнти з багатьма супутніми захворюваннями, то така картина не відповідає теперішньому часу. Інсульти значно «помолодшали».

«Впливає ситуація в країні, стан ментального здоров’я громадян», - зазначається у повідомленні.

Читайте також: на Львівщині від Covid-19 померла людина.

Якщо хтось опинився поруч з людиною, симптоми в якої вказують на ознаки мозкового інсульту. Зберігайте, наскільки це можливо, холоднокровність. Чим страшний інсульт, людина ментально (головою) розуміє, що з нею відбувається, проте не може володіти своїм тілом. Це дуже стресово: ти не можеш функціонувати так, як функціонував годину тому. Бажано своєю поведінкою не посилювати стрес. А коректно і спокійно допомагати. І телефонувати на 103, – наголошують медики.

 

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також