На Львівщині заблукало подружжя грибників (ФОТО)

«Тихе полювання» закінчилося не так, як планувалося

У Львівській області на Стрийщині подружжя шукаючи гриби заблукало. Рятувальники до пізнього вечора шукали людей. Про це повідомили у прес-службі ДСНС у Львівській області.

Так, 12 жовтня, о 22:03 год., до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в селі Угільня, Стрийського району, під час збирання грибів у лісі заблукало двоє людей, а саме: 75-річний чоловік та 69-річна жінка, мешканці міста Стрий.

«Як з’ясувалось на місці події подружжя вирушило на тихе полювання та заблукало, маючи з собою телефон вдалось зателефонувати до рідних і повідомити, що заблукали але через деякий час зв'язок із заблукалими зник», — повідомили в ДСНС.

О 23:44 год. заблукалих знайдено Славською пошуково-рятувальною групою.

До пошуку заблукалого подружжя було залучено Славську пошуково-рятувальну групу, оперативну групу Стрийського району, працівників поліції, лісників та місцеве населення.

Раніше повідомлялося, що на Львівщині знайшли мертвим грибника, пошуки якого тривали декілька діб.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
  2. У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)
  3. Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
  4. Козицький заявив, що у Львові потрібно перейменувати вулицю на якій розташовані обласна адміністрація та обласна рада
  5. Поліція посилює безпеку на Великдень: можливі перевірки біля храмів

Найчитаніше

  1. На Львівщину «на щиті» повертаються двоє братів полеглих на війні - Радіонов Роман та Радіонов Олександр
  2. Стало відомо про загибель двох молодих Героїв з однієї громади Львівщини
  3. На Тернопільщині брат і сестра померли вдома і пролежали мертвими у будинку кілька місяців (ФОТО)
  4. В Україні запроваджуються зміни для осіб зі статусом внутрішньо переміщених осіб
  5. У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України